укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячі автокрісла в оренду з Baby Service Одеса

Скориставшись послугою прокату дитячого автокрісла ви забезпечите свою дитину комфортним і надійним захистом під час поїздки, а значить, знизите ризик отримання ним травм в автомобілі. Ваш малюк бажає подорожувати з неменшим комфортом, ніж ви!

Забезпечте його цим завдяки автокріслам напрокат від компанії Baby Service, і ваша поїздка і відпочинок стане не тільки захоплюючими для вас і вашої дитини, але й безпечними.

Дитячі автокрісла поділяються на п'ять основних категорій, залежно від дитячого віку і ваги: ​​

  • Група 0. Автокрісло призначене для малюків у віці від 0 до 9 місяців і вагою до 10 кг. Таке автокрісло виглядає як звичайна колясочна люлька, тільки в її конструкції передбачено кріплення на задньому сидінні машини для забезпечення безпеки під час перевезення малюка.
  • Група 0+. Автокрісло-переноска, яке слід використовувати для дітей у віці від 0 до 18 місяців і вагою до 13 кг. Встановлюється як на задньому, так і на передньому сидінні автомобіля обличчям проти руху, що дозволяє максимально знизити ризик його травмування при фронтальному ударі автомобіля. Таке автокрісло можна також використовувати, як гойдалку або стільчик.
  • Група 1. Це автокрісло для перевезення діток віком від 9 місяців до 4 років і вагою в межах 9-18 кг. Зазвичай кріпиться на задньому сидінні автомобіля. Такі автокрісла передбачають регулювання нахилів, для того щоб дитина могла приймати і положення сидячи, і положення лежачи.
  • Група 2. Автокрісла для дітей у віці від 3 до 7 років і вагою 15-25 кг. Кріпляться на задні сидіння машин особою по ходу руху. Спинка у таких автокрісел, як правило, знімна і її можна прибирати, коли дитина підросте.
  • Група 3. Автокрісло-бустер для дітей віком 6-12 років і вагою 22-36 кг. Являє собою сидіння-підкладку, на якому дитина фіксується за допомогою звичайних автомобільних ременів безпеки.

    У нашому каталозі Ви можеет вибрати крісло групи 0/1 і 1/2/3.