укррус

Телефони у Одесі

 • (063) 643-84-53
 • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячі електронні гойдалки в оренду в Бебі Сервіс Одеса

Кому може стати в нагоді послуга прокату дитячих електронних гойдалок і крісел-качалок від служби Baby Service Одеса? Відповідь проста - тим дбайливим мамам і татам, які крокують в ногу з часом, приділяють своєму малюкові максимум уваги і в той же час встигають виконувати інші, не менш важливі, справи і завдання.

З появою дитини мами часто замислюються над тим, як же все встигати і при цьому економити значну частину своїх дорогоцінних сил, які так необхідні для догляду за малюком. Світ, як відомо, не стоїть на місці, і з кожним днем ​​з'являються все нові і нові пристосування, завдяки яким ми з вами можемо встигати за швидким ритмом сучасного життя. Так, наприклад, електронні заколисуючі центри і шезлонги допомагають мамам укласти крихту спати, забезпечуючи його батьківською увагою і турботою, при цьому не перебуваючи з малюком невідлучно.

Звичайно, багато бабусь можуть заперечувати необхідність останніх, адже колись і без них усі спокійнісінько обходилися. Але ж і у самої дбайливої ​​в світі бабусі теж втомлюються руки і в самий невідповідний момент може розболітися спина. І що, як не крісло-качалка або гойдалка врятує ситуацію? :)

Так що в той час, коли грати в манежі малюкові ще рано, а лежати в ліжечку - нудно, на допомогу і приходять дитячі шезлонги і  заколисуючі центри, які ви можете взяти напрокат в службі БебіСервіс Одеса. Такі девайси стануть розвантаженням не тільки для вашої дитини, але і для вас. Погодьтеся: ваші руки вільні, а малюк поруч ніжиться в зручному містечку - неймовірний комфорт!

Крісла-качалки і гойдалки мають ергономічну форму, оснащені дугами з підвісними іграшками або мобілями, які розвивають зорове сприйняття і тактильні відчуття дитини.

Заколисуючі центри і шезлонги від служби прокату Baby Service Одеса - це продукція відомих перевірених часом брендів з наступними характеристиками:

 • стійка конструкція гойдалок, виконана з якісних міцних матеріалів;
 • надійні ремені безпеки;
 • м'які і приємні на дотик тканини;
 • ергономічне сидіння, часто з регулюванням кута нахилу;
 • додаткові аксесуари для розваги дитини.

  Чекаємо на ваші дзвінків і листів!

  Ваш Baby Service Одеса