укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячі ходунки, штовхачі в оренду в Бебі Сервіс Одеса

Забезпечте свого непосидючого малюка можливістю пересування з ходунками і штовхачами напрокат від служби Baby Service Одеса.

Дитячі ходунки дозволяють малюкові, який ще не вміє ходити, пересуватися самостійно без батьківської допомоги. А це, погодьтеся, радує не тільки діток, але і їх батьків, адже відразу з'являється можливість і небагато часу для здійснення будь-яких інших справ, спостерігаючи при цьому за дитиною.

Представляють собою ходунки раму на коліщатках, всередині якої знаходиться спеціальне сидіння для малюка, сидячи в якому і відштовхуючись ніжками від підлоги, він може їздити по дому. Крім цього, ходунки оснащені розвагами для діток у вигляді всіляких іграшок, так що увагу вашого малюка таке пристосування точно приверне.

Зробити свій вибір на користь ходунків можна з наступних причин:

  • ходунки задовольняють потреби дитини в русі, в дослідженні і ознайомленні з навколишнім світом;
  • вони переводять дитину з горизонтального положення у вертикальне і відкривають йому новий світ, що дозволяє йому робити значні успіхи в інтелектуальному, емоційному та соціальному розвитку;
  • маючи можливість руху, ходунки не дозволяють дотягнутися маляті до небезпечних предметів, так як мають діаметр більше, ніж розмах рук дитини;
  • дозволяють звільнити мамі руки і зайнятися своїми справами, спостерігаючи і розмовляючи з малюком;
  • приносять радість малюкові і вільний час мамі.

Знайомити малюка з ходунками можна не раніше, ніж дитині виповниться півроку. Саме з цього віку малюки здатні тримати спину і самостійно і впевнено сидіти. Разом з цим не можна забувати, що знаходження в ходунках для малюка - це навантаження, яке слід дозувати відповідно до рівня розвитку, протипоказанням, інструкції до ходункам і віку.

Серед мам і тат існують як прихильники такого "девайсу", як ходунки, так і затяті їх противники. Висновки з цього приводу батьки повинні робити самостійно. А ми постараємося вам у цьому допомогти, дозволяючи вам випробувати дане пристосування, не купуючи його, а придбавши в оренду на необхідний вам проміжок часу. Тим більше, що у нас є ще один варіант ходунків для ваших малюків - ходунки-штовхачі, які вбольшінстве своєму виконують ще й розвиваючу та ігрову функції.

Користуйтеся, не купуючи, зі службою прокату дитячих товарів Baby Service Одеса!