укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячі іграшки в оренду в Бебі Сервіс Одеса

Маленькі дітки відрізняються тим, що активно ростуть, пізнають світ і розвиваються. Кожен новий день дарує нашим малюкам масу відкриттів, і вже з перших днів дитини все, що вона пізнає, являє собою черговий виток її розвитку.

Служба прокату Baby Service Одеса пропонує вам зробити процес розвитку та навчання вашої крихти максимально ефективним, захоплюючим і цікавим завдяки послузі прокату розвиваючих іграшок.

З ними крихітка буде пізнавати світ легко і радісно.

Взяти напрокат розвиваючі іграшки для дітей - це означає зробити подарунок собі і дітям. Чому?

Та тому, що вам не доведеться через деякий час ламати голову над тим, куди подіти масу вже непотрібних дитині іграшок, які будуть без потреби займати місце в будинку.

А також, вам не потрібно буде хвилюватись, якщо раптом малюк не захоче грати з тією чи іншою іграшкою, що дуже часто трапляється - мама з радістю купує дорогу "новорочену" річ, а малюк в результаті навіть не звертає на неї уваги, хоча б тому, що як і у дорослих людей, у діток вже є свій смак і свої переваги:)

У подібних випадках ви просто повертаєте іграшку в службу прокату та/або обмінюєте її на щось інше...і всі проблеми вирішені!

У нас ви знайдете іграшки для діток різного віку - від розвиваючих комплексів для немовлят до захоплюючих і цікавих будиночків для малюків постарше.

Обирайте, телефонуйте.

Будемо раді стати у нагоді вам і вашим діткам!