укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Медобладнання в оренду Одеса

У нашій службі прокату ви можете орендувати при необхідності медичне обладнання.

В оренду пропонуються лампи для фототерапії (від жовтушки) і бактерицидні кварцові лампи.

Фототерапія для новонароджених використовується в якості консервативного способу для лікування гіпербілірубінемії новонароджених.

У внутрішньоутробного життя дитина отримує кисень шляхом транспортування його з крові мами через пуповину, і для достатнього насичення їм потрібна велика кількість гемоглобіну, адже саме він переносить кисень до тканин і органів.

Після появи малюка на світ його організм адаптується до нових умов навколишнього середовища і зазнає безліч змін. Одним з адаптаційних механізмів є жовтяниця новонароджених, яка з'являється в результаті руйнування "зайвого" гемоглобіну і вивільнення білірубіну, велике число якого забарвлює слизові оболонки і шкірний покрив в жовтий колір.

Опромінення новонароджених синім світлом дозволяє позбавити їх від жовтяниці. Короткохвильове освітлення перетворює білірубін в водорозчинний ізомер, який в подальшому виділяється з організму природним шляхом.

Кварцова лампа призначена для знезараження повітря і поверхонь. Чи стане помічником у боротьбі з вірусами грипу, ГРВІ, інфекціями, мікробами і алергенами, бактеріями, пліснявою, грибками та іншими шкідливими мікроорганізмами. пристрій зручно використовувати для кварцування всіх кімнат в будинку по черзі. А відсутність озону дозволяє не провітрювати приміщення після опромінення.

Бережіть себе і своє здоров'я!