укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячі ліжка в оренду з Baby Service Одеса

Пропонуємо вам дитячі ліжечка в оренду в Одесі.

Міцний сон - запорука здоров'я і повноцінного розвитку ваших малюків. Тому де б ви з дитиною не знаходилися - вдома, в гостях або в подорожі, слід приділяти цьому достатньо уваги.

Існують різні види дитячих ліжечок:

- Найбільшим попитом користуються класичні дитячі ліжечка: універсальні за розмірами, дизайну і призначенням, вони задовольняють потреби більшості сімей, вписуються в будь-який інтер'єр, а тому не втрачають популярності. Такі ліжечка являють собою спальне місце, обгороджене з усіх боків стінками гратами, як правило, одна з яких (залежно від моделі) може опускатися або демонтуватися для зручності батьків і малюка. Вони можуть бути на ніжках, на коліщатках або на полозах. Більшість таких ліжечок розраховані на дітей віком від народження і до трьох років.

- Ліжко з комодом являє собою ліжко, об'єднану з комодом для білизни, до якого, як правило, додається пеленальная поверхню. Така ліжечко заощадить місце в кімнаті за рахунок об'єднання в собі двох предметів меблів.

- Ліжечка-трансформери - ліжечка, які за рахунок поетапних змін конструкції можуть "зростати" разом зі своїм господарем, перетворюючись наприклад в диван або в ліжко, призначене для більш дорослих діток. Тим самим вона забезпечує дитині спокійний сон, а його батькам комфорт в забезпеченні догляду за ним.

Вирушаючи до Одеси в гості чи на відпочинок, забезпечити комфортний і здоровий сон своєму малюкові, ви можете, звернувшись у службу прокату дитячих товарів Baby Service Одеса. Адже на короткий період набагато вигідніше буде віддати перевагу оренді ліжечка замість її покупки. Скористайтеся такою послугою і переконайтеся в цьому самі :)

У нашому асортименті представлені класична дитяче ліжечко українського виробника Верес, який пропонує своїм клієнтам якісну та безпечну продукцію для малюків. А також ви можете взяти напрокат універсальне ліжечко-манеж, яке можна використовувати не тільки для сна малюка, а і для веселих ігор.

Компанія Baby Service Одеса бажає вашому малюку солодких, кольорових і приємних снів!