укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячий манеж і ліжко-манеж в оренду з Baby Service Одеса

Як зробити так, щоб дитина з цікавістю проводила час за грою, а мама при цьому займалася своїми справами? Відповідь проста - взяти для свого малюка напрокат дитячий манеж або манеж-ліжко. Адже таку можливість уже давно продумали виробники таких корисних пристосувань для активних малюків.

Коли малюк починає активно освоювати світ навколо себе, за ним потрібне око та око. Вільного ж часу у мами не додається. При використанні такого пристосування, як дитячий манеж, дитина завжди поруч з вами, під наглядом, і при цьому не вимагає до себе постійної уваги, оскільки самостійно зайнята грою в своєму затишному і зручному місці.

Думка батьків на рахунок манежу не однозначна. Одні вважають, що це марна трата грошей, інші що манеж шкідливий для дитини, а треті в захваті від придбання. Не мучте себе роздумами над тим, яке ж  у Вас складеться враження від його використання, а просто спробуйте. Служба прокату Baby Service рада надати вам таку можливість за допомогою прокату дитячих манежів в Одесі.

Існують різні види манежі для діток:

  • Манеж-сітка: являє собою звичайний манеж, стінки якого зроблені з сітки, а дно, як правило - з клійонки. Використовується такий манеж для ізоляції починаючу повзати або ходити дитину від небезпек зовнішнього світу (гострих кутів, падінь), а також для того, щоб дитина нічого не накоїла (не розбила, не зіпсувала, не засунула палчик у розетку та ін.).
  • Захисне огородження - робиться з секцій, кількість яких можна купити таке, яке Вам потрібно. Збирається як конструктор, що дозволяє захистити практично будь-яке місце в будинку: камін, балконні двері, сходовий проріз або робочий комп'ютер.
  • Багатофункціональна загородка - складається з п'яти секцій, дверки і дна манежу, на який кладеться зручний матрацик з бортиками. Можна використовувати секції по-окремо, як у попередньому випадку, а можна використовувати як манеж для дитини.
  • У нас в каталозі Ви можете зустріти популярні манежі-ліжечка, які дозволяють використовувати їх не тільки як місце для активного проведення часу, але і для сну, що дуже зручно під час поїздок, перебування в гостях, на дачі і не тільки.

Манеж-ліжко - це незамінна річ для динамічних батьків, які багато подорожують, живуть на дачі і виїжджають на природу. Зручно і те, що ліжко-манеж можна використовувати з народження дитини до чотирьох років як спальне місце (єдине в будинку або запасне для подорожей і поїздок на дачу). Ну і якщо мамі знадобилося ненадовго залишити дитину в безпеці - це теж відмінний варіант.

Ці моделі являють собою багатофункціональну дитячу річ, здатну виконувати функції і манежу, і ліжечка. Головна відмінність ліжка-манежу від звичайного дитячого ліжка є те, що манеж можна скласти і компактно упакувати в сумку або валізу на коліщатках. Його зручно брати з собою в подорожі, використовувати на дачі або прихопити з собою для майбутньої ночівлі в гостях.

Крім цього, в їх комплектацію часто входять пеленальні столики, додаткові колиски, каруселі з іграшками, місткі бічні кишені і багато іншого. Конструкції манежів-ліжечок, як правило, доповнені ще однією парою ніжок для зміцнення дна.

Невелика вага і здатність компактно складатися роблять манежі-ліжечка мобільними і легко транспортабельними.

Візьміть даний товар напрокат в компанії Baby Service Одеса і самі переконаєтеся в цьому!

Також в нашому асортименті ви знайдете класичні дитячі ліжечка Соня від українського виробника Верес.