укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Радіоняні напрокат з Baby Service Одеса

Навіщо може знадобитися прокат радіоняні сім'ям з маленькими дітьми?

Новонародженому маляті потрібна постійна увага. Мами і тата, піклуючись про своїх діток, намагаються завжди стежити за ними і не відходити ні на крок. Але інші справи і турботи ніхто не відміняв. Як же встигати зробити все необхідне, і при цьому завжди знати, що робить твоя дитина і чи все у неї гаразд?

Відповідь проста - скористатися пристосуванням для сучасних батьків - радіонянею.

При наявності такого приладу у будинку вам не доведеться здригатися від будь-якого шереху і через кожну хвилину заходити до дитини для того, щоб подивитися, чи спить вона чи прокинулася, чи не турбує її що-небудь. Таким чином ви дізнаєтеся, коли саме дитина вимагає вашої уваги, адже радіоняня зможе вловити всі звуки в декількох метрах від малюка.

Радіоняня являє собою електричний прилад, схожий на дві рації. Він невеликих розмірів. Складається з двох частин: батьківський блок (приймач) і дитячий блок (передавач). Передавач з дуже чуйним мікрофоном встановлюють недалеко від дитини (на відстані 1-2 метрів), а приймач (батьківський блок) перебуває разом з батьками.

Працює радіоняня або від батарейок, або від акумуляторів. Залежно від комплектації приладу, в набір входять електричний адаптер або зарядний пристрій.

Піклуватися про спокійний сон свого малюка необхідно не тільки вдома, але і в поїздці (при цьому навіть більшою мірою), адже на новому місці дитина може почувати себе не так комфортно: інше місце, інші запахи, інше ліжечко - все це може спровокувати зміни у сні. А з радіонянею ви завжди будете "на чеку" в питанні комофрта і безпеки свого малюка. Скористайтеся послугою прокату радіоняні від компанії Baby Service Одеса і ваше перебування в нашому місті стане для вашого малюка не тільки захоплюючим, але й комфортним і безпечним.