укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячі стільці для годування напрокат з Baby Service Одеса

Компанія Baby Service Одеса пропонує в оренду діткам спеціальні стільці, призначені для їх годування.

Стільчики для годування на сьогоднішній день користуються досить великим попитом, тому що допомагають перетворити звичайний прийом їжі для маленького крихти в захоплююче заняття.

Коли дитина починає самостійно сидіти і переходить до твердої їжі, батькам необхідно подбати про зручне місце для годування свого чада. Адже їжу, яка має густу консистенцію, вже не наллєш в пляшечку, тому виникає необхідність годувати дитину з ложечки у вертикальному положенні. Виникає питання - як же це зробити?

Можна звичайно влаштувати малюка на дивані, обклавши подушками, посадити в крісло або на коліна. Однак, нагодувати дитинку, що намагається дотягнутися і помацати все навколо - завдання досить складне.

Ідеальним варіантом і виходом з положення при цьому є стільчик для годування.

Це пристосування являє собою стілець на високих ніжках, зі спинкою, підлокітниками і ременями безпеки, які надійно фіксують положення дитини, не дозволяючи їй вивернутися і впасти, і, що найголовніше - значно спрощує процес годування непосиди.

Якщо і ви роздумуєте над придбанням такого стільчика, можете для початку спробувати його на ділі, скориставшись послугою прокату дитячих товарів від нашої компанії і тоді ви точно зрозумієте, якою буде реакція Вашого малюка на такий спосіб прийому їжі :)

Ну а якщо ви збираєтеся в подорож, в гості чи просто на відпочинок до Одеси з дитиною, то не ускладнюйте собі поїздку ще й необхідністю перевезення стільчика для годування, а просто заздалегідь забронюйте його в службі прокату Baby Service Одеса, а ми подбаємо про те, щоб перебування вашого малюка в нашому місті залишило в його пам'яті тільки позитивні емоції та спогади!