укррус

Телефони у Одесі

 • (063) 643-84-53
 • (097) 685-65-52
Лампа від жовтяниці

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1260.00 грн

- якщо у нас вперше;

1080.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

180 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Оренда лампи від жовтяниці у новонароджених в Одесі

Вартість прокату: 100 грн/добу

Мінімальний платіж - 500 грн.

Мінімального терміну оренди лампи від желтушки немає, є мінімальний платіж, який дорівнює вартості 5 днів прокату, тобто 500 грн.

Доставка по Одесі - 50 грн

Ознайомтеся, будь ласка, з умовами прокату!

Фізіологічна жовтяниця - досить поширене явище серед новонароджених діток. Зустрічається вона приблизно у 60-70% дітей і з'являється на 3-4 день після народження. Обумовлений цей стан надмірним скупченням білірубіну в шкірній і підшкірній тканині, внаслідок чого шкіра малюків і білки очей жовтіють, сигналізуючи про те, що білірубін належним чином не виводиться з організму.

Для швидкого і ефективного зниження рівня білірубіну в крові малюків активно використовують такий метод лікування, як фототерапія. Принцип її простий: під впливом світлової хвилі певної довжини білірубін переходить в свою нетоксичну розчинну в воді форму, - так званий люмірубін, який потім виводиться з тканин і організму природним шляхом, через кишковик.

При використанні методу фототерапії лікування займає всього кілька днів, є повністю безпечним для дитини і не доставляє йому ніякого дискомфорту. Дискомфорт може складатися лише в тому, що для проведення даного лікування вас з малюком лікар або не випише з пологового будинку (якщо жовтяниця з'явилася відразу після народження), або ж відправить на стаціонар (якщо симптоми з'явилися вже після виписки).

Але, погодьтеся, вдома ж і стіни лікують, тому набагато зручніше і комфортніше буде проводити лікування вдома. А допоможе вам в цьому послуга оренди лампи для лікування жовтяниці у новонароджених від нашої служби прокату.

Можна, звичайно, і на сонечку загоряти з метою зниження рівня білірубіну, адже під впливом лампи білірубін руйнується з тією ж швидкістю, що і на сонці, ось тільки з нинішньої активністю нашого світила немає абсолютно ніяких гарантій, що таке проведення часу не принесе шкоду. У лампи ж, на відміну від сонця, шкідливого випромінювання немає.

Які лампи використовуються в нашому прокаті?

Ми пропонуємо вам установку для проведення фототерапії з лампами OSRAM L BLUE 18W/71. Це люмінесцентна ртутна лампа низького тиску. Специфіка лампи полягає у випромінюванні світла особливої ​​довжини хвилі в діапазоні 400-500 нм з піком 450 нм, тобто на найбільш ефективну довжину. Такий спектр є найбільш підходящим для фотоокислювальне процесу, результат якого полягає в придбанні непов'язаним билирубином водорозчинної форми і, таким чином, виведення його з організму дитини. Такими ж лампами і їх аналогами зазвичай проводиться опромінення в дитячих лікарнях і пологових будинках.

Робочий ресурс даної лампи складає 8000 годин, але ефективно лікує жовтяницю вона тільки 2000 годин. Для забезпечення ефективності терапії ми ведемо облік використання установки і пропонуємо її клієнтам до тих пір, поки термін активного використання не досягне 1900 годин.

Як проводити лікування фотолампа?

 • Використовуючи фотолампу, необхідно пам'ятати, що ви маєте справу з досить крихкою річчю, яка не любить тряски і ударів, тому транспортувати і експлуатувати її необхідно дбайливо!
 • Процедура повинна проводитися під наглядом батьків
 • Кріпиться установка до спинки ліжечка таким чином, що лампа знаходиться на необхідній для ефектиного лікування відстані від малюка
 • Тіло дитини має бути максимально відкрито для кращого ефекту світлотерапії, при цьому необхідно залишити памперс і закрити малюкові очі спеціальними окулярами або просто шапочкою, так як очі і статеві органи крихти необхідно захищати від впливу світла.
 • Температура повітря в приміщенні повинна бути комфортною для роздягненого дитини, протяги виключені.
 • Фототерапію проводять безперервно, виняток становлять періоди годування і нічний сон мами, адже які б незвичайні здібності мама не мала, уві сні простежити за процедурою вона навряд чи зможе :)

Як взяти в оренду лампу від жовтяниці в Одесі?

Зателефонуйте нам за телефонами (097) 685-65-52, (063) 643-84-53 та уточніть наявність лампи в прокаті, або ж залиште свою заявку прямо на сайті, натиснувши на кнопку "Взяти напрокат" під зображенням товару.

Забрати лампу ви можете самостійно з нашого салону за адресою: вул. Генерала Петрова 74, або замовити доставку лампи на будинок (вартість виїзду до клієнта становить по місту 50 грн, на пос. Котовського - 100 грн).

При собі під час отримання лампи необхідно мати паспорт для укладення договору прокату і авансовий платіж 800 грн. Орендна вартість буде вирахувана з цього авансу, і складе 75грн. на добу.
   Мінімальний платіж по лампі - 450грн, тобто вартість 6 днів прокату. Оскільки середній час лікування жовтяниці становить 96 годин, то менший термін оренди просто недоцільний, оскільки не дасть бажаного ефекту.

Зростайте здоровими!

Ваш BabyService Одеса