укррус

Телефони у Одесі

 • (063) 643-84-53
 • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+
Лампа від жовушки на штативі з лічильником

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1260.00 грн

- якщо у нас вперше;

1080.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

180 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Оренда лампи від жовтяниці в Одесі

Вартість прокату: 150 грн/добу

Мінімальний платіж - 750 грн.

Мінімального терміну оренди лампи від желтушки немає, є мінімальний платіж, який дорівнює вартості 5 днів прокату, тобто 750 грн.

Доставка по Одесі - 50 грн

Ознайомтеся, будь ласка, з умовами прокату!

Дуже часто мами новонароджених стикаються з такою проблемою, як неонатальна жовтяниця. Малюк стає незвично смаглявим або немов наливається жовтизною, жовтіють білки очей. Найчастіше такий стан обумовлено деякими фізіологічними особливостями організму новонародженої дитини. Але для лікування і відновлення маму з дитиною або залишать на більш тривалий період в пологовому будинку, або ж відправлять у стаціонар. Скажіть своєму лікарю про можливість оренди лампи від желтушки і лікуєтеся в комфортних домашніх умовах.

Крім установки, яка кріпиться до ліжечка малюка, в нашому прокаті ви можете взяти в оренду також установку на штативі, яка до того ж оснащена счечіком відпрацьованого часу.

Які лампи використовуються в нашому прокаті?

Ми пропонуємо вам установку для проведення фототерапії з лампами OSRAM L BLUE 18W/71. Це люмінесцентна ртутна лампа низького тиску. Специфіка лампи полягає у випромінюванні світла особливої ​​довжини хвилі в діапазоні 400-500 нм з піком 450 нм, тобто на найбільш ефективну довжину. Такий спектр є найбільш підходящим для фотоокислювального процесу, результат якого полягає в придбанні непов'язаного білірубіну водорозчинної форми і, таким чином, виведення його з організму дитини. Такими ж лампами і їх аналогами зазвичай проводиться опромінення в дитячих лікарнях і пологових будинках.

Висоту установки над ліжечком ви зможете регулювати самостійно.

Робочий ресурс даної лампи складає 8000 годин, але ефективно лікує жовтяницю вона тільки 2000 годин. Для забезпечення ефективності терапії ми ведемо облік використання установки і пропонуємо її клієнтам до тих пір, поки термін активного використання не досягне 1900 годин. В даному ж випадку ви можете і самостійно контроліваровать ресурс лампи завдяки вбудованому лічильнику часу.

Як проводити лікування фотолампа?

 • Використовуючи фотолампа, необхідно пам'ятати, що ви маєте справу з досить крихкою річчю, яка не любить тряски і ударів, тому транспортувати і експлуатувати її необхідно дбайливо!
 • Процедура повинна проводитися під наглядом батьків.
 • Тіло дитини має бути максимально відкрито для кращого ефекту світлотерапії, при цьому необхідно залишити памперс і закрити малюкові очі спеціальними окулярами або просто насунутому на очі шапочкою, так як очі і статеві органи крихти необхідно захищати від впливу світла.
 • Температура повітря в приміщенні повинна бути комфортною для роздягненого дитини, протяги виключені.
 • Фототерапію проводять безперервно, виняток становлять періоди годування і нічний сон мами, адже якими б незвичайними здібностями мама не мала, уві сні простежити за процедурою вона навряд чи зможе:)

  Як взяти в оренду лампу від жовтяниці в Одесі?

  Зателефонуйте нам за телефонами (097) 685-65-52, (063) 643-84-53 та уточніть наявність лампи в прокаті, або ж залиште свою заявку прямо на сайті, натиснувши на кнопку & laquo; Взяти напрокат & raquo; під зображенням товару.

  Забрати лампу ви можете самостійно з нашого салону за адресою: вул. Генерала Петрова, 74, або замовити доставку лампи на будинок (вартість виїзду до клієнта становить по місту 50 грн, на пос. Котовського & ndash; 100 грн).

  При собі під час отримання лампи необхідно мати паспорт для укладення договору прокату і авансовий платіж 1000 грн. & Nbsp; Орендна вартість буде вирахувана з цього авансу, і складе 150 грн. на добу.
  & nbsp; & Nbsp; Мінімальний платіж по лампі - 750 грн, тобто вартість 5 днів прокату. Оскільки середній час лікування жовтяниці становить 96 годин, то менший термін оренди просто недоцільний, оскільки не дасть бажаного ефекту.

  Детальніше про умови прокату - тут .

  Зростайте здоровими!

  Ваш BabyService Одеса