укррус

Телефони в Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

Оренда інгалятора/небулайзера в Бебі Сервіс Одеса

Як би ми не намагалися захистити своїх діток від всіляких "негараздів", іноді, на жаль, трапляється так, що непрохана хвороба приходить в будинок і нам залишається зробити все для того, щоб якомога швидше, ефективніше і безпечніше з нею впоратися.

У лікуванні захворювань дихальних шляхів найефективнішим і сучасним методом є інгаляційна терапія.

Якщо і вашому малюкові лікар прописав інгаляції, не варто лякатися і витрачати час і гроші на покупку пристосування для їх проведення. Адже в нашій службі прокату Baby Service Одеса ви можете орендувати компресорний небулайзер Microneb, інгаляція ліків через який є одним з найбільш надійних і простих методів лікування.

Небулайзер - це компактний і зручний пристрій для проведення інгаляцій, який використовується в процесі боротьби з різними захворюваннями дихальних шляхів і відмінно справляється зі своїм завданням. Ефективний він при профілактиці та лікуванні таких захворювань, як бронхіт, ларингіт, фарингіт, риносинусит, трахеїт, астма, пневмонія, ГРВІ. Особливо це актуально для випадків з маленьким пацієнтами, адже небулайзер є єдиним можливим засобом доставки аерозольних препаратів у дітей до 3-х років.

Щоб ліки легше проникали до "місця призначення", його слід перетворити на аерозоль. Небулайзер - це прилад, в якому відбувається розпорошення лікарського розчину до аерозолю і подача його в дихальні шляхи хворого. Завдяки тому, що речовина розпорошується на наддрібні частинки, ліки потрапляють в усі відділи дихальної системи і швидко засвоюються, що призводить до прискорення одужання дорослих і дітей.

Звичайно, ви можете і купити даний пристрій, але як правило, необхідність у ньому з'являється 2-3 рази на рік по тижню, а значить, набагато зручніше і вигідніше придбати небулайзер у тимчасове користування і платити відповідно тільки за час, протягом якого він вам буде необхідний.

Деякі мами наполягають на тому, що небулайзер має бути суто індивідуальним, однак погодьтеся - у фізіотерапевтичному кабінеті поліклініки такі пристрої, як кажуть, "одні на всіх". До того ж у лікарні ви моментально потрапляєте в середу інших захворювань, кашлю та чхання, і, як ви розумієте, в такому випадку дуже складно, а то й неможливо, після процедури провести деякий час в теплі. А вдома, як відомо, "і стіни гріють": комфортно, безпечно, зручно. До того ж, взявши небулайзер в оренду, ви можете самостійно продезинфікувати всі його деталі, а також використовувати індивідуальні насадки, які можна придбати в аптеці.

Тому якщо у вас виникла необхідність в цьому незамінному помічникові у процесі проведення інгаляційної терапії в домашніх умовах - звертайтеся, ми будемо раді вам допомогти!

А більш детально про те, що ж із себе представляють небулайзері і як ними правильно користуватися, читайте в нашій окремій статті!

Ми бажаємо здоров'я вам і вашим діткам!

Baby Servicve Одеса