укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Дитячі стрибунці в оренду від служби Baby Service Одеса

Пропонуємо урізноманітнити розваги вашого малюка за допомогою стрибунців, які ви можете взяти напрокат в Baby Service Одеса.

Здоров'я та розвиток діток безпосередньо залежить від того, наскільки багато і різноманітно вони рухаються і відчувають позитивні емоції.

Для малюка, який ще не вміє самостійно пересуватися, найкращий спосіб пізнання - на руках мамусі. Він може вертіти головою, чіпати все руками, пробувати на зуб, і освоювати нові рухи.

Однак мами, як відомо, теж люди, і їм властиво втомлюватися, не кажучи вже про те, що за дитиною, яка активно пізнає світ, потрібно постійно спостерігати. А коли ж займатися іншими справами, які також лежать на плечах мами?

Викрити на себе "зайву хвилину" не на шкоду дитині можна завдяки популярному серед батьків пристосуванню - стрибунцям, які на сьогоднішній день все більше стали нагадувати не просто стрибунці, а цілі ігрові, розвиваючі та розважальні центри для діток.

Завдяки стрибунців у малюків розвиваються м'язи ніг, стимулюється вестибулярний апарат. Стрибунці доставляють величезну радість дітям, вони розважають, дозволяють повертатися, озираючись кругом.

Як правило, діти люблять займатися в стрибунцях і отримують від стрибків море позитивних емоцій.

Випробувати дане пристосування і подивитися на реакцію свого крихти на нього ви можете, взявши напрокат стрибунці в службі прокату дитячих товарів Baby Service Одеса.

Ми завжди раді забезпечити вашого малюка яскравими і позитивними емоціями!