укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Ваги дитячі в оренду в Бебі Сервіс Одеса

Давайте поговоримо про те, навіщо вам може знадобитися прокат вагів для вашого малюка.

Звичайно, турботливі бабусі скажуть, що чим більше буде збільшуватися вага новонародженого внука, тим міцніше буде у нього здоров'я. Дійсно, вага немовляти - важливий показник його розвитку і здоров'я.

Однак, як стверджують педіатри, швидка надбавка ваги у дитини не вважається гарним показником, а навпаки, є приводом потурбуватися і здати аналізи. Так само, як і нестача ваги або недостатня швидкість його набору.

Саме тому зважування для новонароджених діток - необхідна і важлива процедура. Адже тільки таким чином можна визначити, на скільки дитина поправилася, чи правильно вона розвивається і чи немає відхилень від норми.

Якщо спостерігаються відхилення у вазі, то необхідний щоденний контроль (внезалежності від того, недостатня або надмірна вага у дитини). Щоденні зважування допоможуть виявити причину проблем.

Також дитячі ваги можуть знадобитися, коли необхідно контролювати кількість з'їденої дитиною їжі. Особливо це важливо при природному вигодовуванні, коли немає іншої можливості це простежити. Для цього процедуру зважування необхідно проводити до і після їжі. За різницею визначається кількість молока, яку випив малюк.

Точність вимірювання ваги немовляти відіграє велике значення, оскільки відхилення даного показника від норми навіть на 100 грамів може свідчити про зміни в його розвитку і рівні здоров'я, тому для зважування малюків необхідно мати дитячі ваги.

Звичайно, для здійснення такої процедури можна відвідувати дитячі поліклініки, де педіатр зважить малюка, скаже про те, чи відповідає показник нормі і дасть рекомендації. Зручно це в тому випадку, якщо ваш будинок розташований не дуже далеко від поліклініки і якщо вам не доставляє клопоту і незручностей вистоювати з малюком черги в медичних установах. І звичайно, якщо в цей час навкруги не бушує епідемія простудних захворювань.

Набагато зручніше і комфортніше - мати можливість регулярно контролювати вагу малюка, не виходячи з дому (особливо, якщо необхідно проконтролювати кількість з'їденої їжі, адже процедуру зважування слід проводити відразу до і після годування). Для цього і необхідно мати дитячі ваги будинку.

Можна, звичайно, їх придбати. Правда, і суму за це доведеться викласти чималеньку (ціни на електронні ваги становлять у середньому 1500 грн). А через деякий час така покупка перетвориться на чергову непотрібну річ, адже необхідні ваги будуть вам не так вже й довго.

Найбільш вигідним і зручним варіантом якраз і є послуга оренди вагів для новонароджених в самій турботливій службі прокату Baby Service Одеса. У нас ви можете взяти напрокат точні електронні ваги для діток від угорської компанії Momert. Таким чином ви з легкістю зможете контролювати вагу свого малюка і одночасно з цим уберегти свій сімейний бюджет від великих фінансових витрат! :)

Обирайте, дзвоніть і приїжджайте за вагами для свого немовляти. Або ж замовляйте доставку, і не виходячи з дому, отримуйте необхідний вам товар.

Будемо раді стати вам у нагоді!

Ваш Baby Service Одеса