укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Корисна інформація для батьків

В ОДЕСУ З ДИТИНОЮ

22/05/2020
Одним із найпопулярніших курортів на морському узбережжі України прийнято вважати Одесу. Сюди їдуть не лише за засмагою та купанням. Багато хто прагне ближче познайомитися з цим чарівним містом, побачити невеликі одеські дворики та оперу, прогулятися набережною, відвідати Привоз.

Відпочинок в Карпатах

01/10/2019
Нещодавно влаштували собі відпустку і провели тиждень в горах. Пейзажі неймовірні, а повітря ... яке там повітря! Загалом, що тут говорити, це треба бачити і дихати) З тими, хто також, як і ми, любить наші українські Карпати або ж тільки планує своє знайомство з ними, від щирого серця ділимося особистої рекомендацією про проживання.

Чи потрібно купувати ваги для новонароджених?

18/03/2017
Хочете купити дитячі ваги? Пропонуємо вам простіше, швидке, зручне та вигідне рішення - взяти ваги напрокат!

З дитиною на море - готуємося до поїздки заздалегідь!

15/03/2016
Мабуть, найулюбленіший вид відпочинку у дітей - це відпочинок на морі. Погодьтеся, ходіння по екскурсіях, відвідування музеїв навряд чи викличуть особливий інтерес у малюків, адже це стає цікавим вже в більш усвідомленому віці. А ось відпочинок на морі стане для дитини і розвагою, і чудовим способом оздоровитися.

Небулайзер на сторожі вашого здоров'я!

Давайте розберемося, що ж із себе представляє небулайзер і як його використовувати для отримання ефективного результату.

Пологові будинки Одеси

Дорогі майбутні матусі! Пропонуємо вам ознайомитися з адресами, контактними телефонами і розташуванням на карті міста пологових будинків Одеси.

Дорогі одесити та гості нашого міста, щасливі мами й татусі!

У даному розділі ми зібрали корисну інформацію не тільки для клієнтів компанії Baby Service, а й просто для люблячих батьків.

Дізнайтеся більше про послугу прокату дитячих товарів і про те, як провести час в Одесі з дітками.

Ваш Baby Service!