укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Прокат дитячих товарів Baby Service в Одесі

 

ДОРОГІ ОДЕСИТИ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА!

Ми раді представити вашій увазі послугу з прокату дитячих товарів, і власне, першовідкривача даної послуги в Україні - компанію Baby Service.

Історія компанії бере свій початок з 2005 року. Саме тоді для сімей з дітками офіційно представилася можливість купувати необхідні їм товари в тимчасове користування, тобто в оренду.

За більш ніж 15 років успішної роботи в нашій країні компанія сформувала команду партнерів, які здійснюють свою діяльність в таких містах, як Київ, Львів, Житомир, Харків, Кропивницький, Дніпро, Черкаси, Олександрія, Полтава, Вінниця, Миколаїв, Запоріжжя, Біла Церква, Бровари, Дрогобич, Рівне, Суми, Трускавець і Кривий Ріг, а також в столиці наших сусідів - м.Кишинів

І ось з липня 2015го до цього чималого списку з радістю приєдналася і Одеса - перлина нашої країни, столиця гумору не тільки в Україні, але й, мабуть, в усьому світі :)

Незадовго до того ми відкрили для себе послугу з прокату дитячих товарів і вирішили, що бажаємо присвятити себе цілком і повністю цьому заняттю. А познайомившись з керівником служби прокату Baby Service, з роботою компанії "зсередини" і з людьми, які цю роботу організовують і виконують, - ми зрозуміли, що саме так має виглядати якісна служба прокату дитячих товарів! Так і з'явилося представництво компанії Baby Service в Одесі.

Чекаємо вас в гості в нашому салоні проката! (адреса і графік роботи офісу)

На нашому сайті ми розповімо вам більш детально про послугу прокату дитячих товарів, про переваги служби прокату Baby Service, познайомимо вас з асортиментом пропонованої продукції, а також поділимося різною інформацією в розділі "Довідник", яка може бути вам корисна і цікава не тільки як для клієнта компанії Baby Service, а й просто як для люблячих матусь і татусів.


 

 

 

З найкращими побажаннями,

Партнери Baby Service в Одесі