укррус

Телефони у Одесі

 • (063) 643-84-53
 • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Прокат дитячих товарів Baby Service в Одесі

Про те, що собою являє послуга з прокату дитячих товарів і чим вона корисна, ми вже поговорили. Але чому для користування подібним сервісом слід звернутися саме в компанію Baby Service, запитаєте ви.

З цього приводу у нас є кілька пунктів, які дозволяють віддати перевагу нашій компанії, і на які ми хочемо звернути Вашу увагу:

 • насамперед, це багаторічний досвід роботи, адже існує служба прокату дитячих товарів Baby Service на ринку вже не перший рік (а саме 10 років), і за час своєї роботи зарекомендували себе як компанія, що надає винятковий сервіс для батьків з прокату дитячих товарів високої якості;
 • продукція, представлена ​​в нашому асортименті - це продукція кращих світових виробників, яким віддають перевагу батьки з усього світу. В оренду пропонуються дитячі товари таких брендів, як Tiny Love, Chicco, Graco, Fisher-Price та інші. Дитячі товари, які ми пропонуємо своїм клієнтам, виготовлені з гіпоалергенних матеріалів і сертифіковані в Україні.
 • компанія Baby Service ретельно стежить за станом дитячих товарів, слідуючи вимогам суворого контролю якості. Більш детальну інформацію про те, як саме ми стежимо за станом продукції, пропонованої напрокат, читайте в статті "стан дитячих речей в прокаті ";
 • ставши клієнтом нашої компанії, Ви можете сміливо вирушати в подорожі всією родиною, відкривая для себе нові цікаві місця на карті нашої країни, адже в 24 містах України Ви гарантовано забезпечені дитячими товарами напрокат для більш комфортного відпочинку і проведення часу;
 • ми завжди намагаємося пропонувати своїм клієнтам зручні та комфортні умови роботи з нами: це і зручна доставка, і докладна консультація, і просто приємне спілкування :)

  Ну і ще один "+" до сервісу компанії Baby Service - це те, що представництво в Одесі відкрилося зовсім нещодавно, в червні 2015 року, а значить, товари, які ми пропонуємо нашим клієнтам абсолютно нові, адже всі партнери компанії для своєї роботи закуповують виключно нову продукцію, що є одним з обов'язкових пунктів при функціонуванні від особи Baby Service.

  А більш детально про умови співпраці з нашою компанією ви можете ознайомитися в нашій окремій статті "умови прокату".