укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Стан дитячих речей в прокаті

Можливо перше і головне питання, яким батьки можуть задатися при розгляді послуги з прокату дитячих товарів - це стан речей, які будуть їм запропоновані.

І це правильно! Адже кожен піклується і турбується про здоров'я свого малюка і повинен цікавитися подібними питаннями, перш ніж що-небудь для нього придбати.

Ми ознайомимо вас з процесом контролю якості та підтримки речей в належному стані, якого дотримуються всі партнери компанії Baby Service.

По-перше, звертаємо вашу увагу на те, що всі речі, з якими наша компанія працює, спочатку купуються новими, а не на вторинному ринку. Таким чином, ми можемо гарантувати відповідну якість продукції, яку пропонуємо своїм клієнтам.

По-друге, після того, як річ повертається до нас від клієнта, вона проходить ретельну обробку перед наступним використанням. Розглянемо цей процес більш детально:

  • У першу чергу всі речі підлягають максимально можливої ​​розбці для забезпечення більш ретельної обробки.
  • Усі складові елементи піддаються чищенню:

    - текстиль проходить прання із застосуванням дитячого гіпоалергенного порошку, дозволеного до застосування для дитячих речей з народження

    - пластик обробляється спеціальним ефективним і безпечним засобом для дезінфекції та стерилізації будь-яких об'єктів - "Аноліт КРИСТАЛ"

  • Річ заново збирається і проходить перевірку працездатності
  • Після проведення очищення та перевірки технічного стану продукція упаковується в стретч-плівку або оригінальну упаковку і готова до свого наступного використання.

В Америці подібний набір стандартів підтримки чистоти та якості продукції називається "Cleaner than new", що перекладається як "Чистіше, ніж нове", і з цим не можна не погодитися!

Також зазначаємо, що всі товари, що працюють від батарейок, ми комплектуємо новими батарейками, або ж докладаємо до замовлення набір запасних, щоб вони завжди були у Вас під рукою, про всяк випадок.

Підтримка речей в належному стані - це не просто принципова позиція нашої компанії, а, в першу чергу, показник рівня сервісу, який ми пропонуємо своїм клієнтам. Ми разом з вами дбаємо про здоров'я нашого підростаючого покоління і докладаємо максимум зусиль до того, щоб ця складова цілісного образу, який ми можемо зробити на вас, була завжди бездоганна!