укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Про послугу "Прокат дитячих товарів"

Ви збираєтеся з малюком відправитися в подорож в інше місто, або ж, очікуєте в гості сім'ю з маленькою дитиною?:)

У будь-якому разі, службі прокату дитячих товарів Baby Service Одеса є чим вам догодити, адже ви напевно вже знайомі з тим, яка величезна кількість речей і предметів необхідні дитині в ранньому віці і з тим, на якій короткий проміжок часу вони бувають потрібні. Або ж потрібна річ надовго, але дитина саме цю річ і "не оцінила".

А коштують дитячі товари найчастіше чимало, тому, перш ніж скуповувати всю дитячу продукцію з полиць супермаркетів і спеціалізованих магазинів, варто подумати, чи не вигідніше деякі з них взяти напрокат хоча б для того, щоб випробувати даний продукт, чи доведеться він до смаку Вашому "перебірливому" малюкові?

Наші клієнти можуть собі дозволити купити все з нашого асортименту і навіть більше, але вони цінують свій час і свої ресурси, в тому числі, фінансові, і хочуть розпоряджатися ними раціонально!

Прокат товарів для дітей дає можливість батькам брати дитячу продукцію в тимчасове користування, тобто конкретно на той проміжок часу, на який вона їм (а точніше, їх малюкам) буде необхідна і/або цікава.

Чи задавалися ви коли-небудь такими питаннями:

  • що робити, коли дитяча річ потрібна ненадовго?
  • наскільки та чи інша продукція буде зручна і цікава Вашій дитині?
  • як взяти з собою весь необхідний багаж дитячих речей при поїздці в гості чи в подорож? 

Не витрачайте свій дорогоцінний час на з'ясування подібних питань, а звертайтеся за цим до нас. Адже це в нашій компетенції:)

Про переваги та вигоди послуги з прокату дитячих товарів Baby Service в Одесі читайте в нашій наступній статті.