укррус

Телефони в Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

Корисна інформація для батьків

Чи потрібно купувати ваги для новонароджених?

18/03/2017
Хочете купити дитячі ваги? Пропонуємо вам простіше, швидке, зручне та вигідне рішення - взяти ваги напрокат!

З дитиною на море - готуємося до поїздки заздалегідь!

15/03/2016
Мабуть, найулюбленіший вид відпочинку у дітей - це відпочинок на морі. Погодьтеся, ходіння по екскурсіях, відвідування музеїв навряд чи викличуть особливий інтерес у малюків, адже це стає цікавим вже в більш усвідомленому віці. А ось відпочинок на морі стане для дитини і розвагою, і чудовим способом оздоровитися.

Небулайзер на сторожі вашого здоров'я!

Давайте розберемося, що ж із себе представляє небулайзер і як його використовувати для отримання ефективного результату.

Пологові будинки Одеси

Дорогі майбутні матусі! Пропонуємо вам ознайомитися з адресами, контактними телефонами і розташуванням на карті міста пологових будинків Одеси.

Дитячі лікарні і поліклініки Одеси

Куди можна звернутися за медичною допомогою з дитиною, якщо Ви перебуваєте в Одесі? Пропонуємо вам ознайомитися зі списком дитячих лікарень і поліклінік нашого міста, а також їх розташуванням на карті Одеси.

Парки Одеси

Обираючи місця для прогулянок з дітьми, в першу чергу, необхідно приділити увагу прогулянкам на свіжому повітрі, адже саме на природі дітки знайомляться з флорою, фауною і просто добре проводять час. Ідеальне місце для того, щоб випробувати на ділі прогулянкові коляски напрокат від Baby Service Одеса.

Дорогі одесити та гості нашого міста, щасливі мами й татусі!

У даному розділі ми зібрали корисну інформацію не тільки для клієнтів компанії Baby Service, а й просто для люблячих батьків.

Дізнайтеся більше про послугу прокату дитячих товарів і про те, як провести час в Одесі з дітками.

Ваш Baby Service!