укррус

Телефони в Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

Корисна інформація для батьків

Чи потрібно купувати ваги для новонароджених?

18/03/2017
Хочете купити дитячі ваги? Пропонуємо вам простіше, швидке, зручне та вигідне рішення - взяти ваги напрокат!

День міста в Одесі

01/09/2016
Щорічно 2 вересня Одеса традиційно відзначає свій День Народження. У 2016 році Одесі-мамі виповнюється вже 222 роки, адже засновано місто був в 1794 році, хоча історія міста бере початок ще задовго до цієї дати ... але це вже зовсім інша Істор ія ) А ми поговоримо про те, як Одеса планує відзначати свій свято в цьому році.

Серпень 2016 в Одесі - куди сходити, що подивитися?

02/08/2016
Літо, сонце, море, пляж ... Серпень - мабуть найгарячіший місяць у всіх сенсах. Подивимося, чим ще (крім сонця, моря і пляжу :) порадує Одеса в серпні 2016- го своїх жителів і гостей міста.

День захисту дітей 2016 - заходи в Одесі

31/05/2016
Ось вже зовсім скоро настане улюблена пора року всіх дітей - літо. А перший день літа примітний не тільки початком довгоочікуваних канікул, а й тим, що саме в цей день на протязі багатьох років відзначається один з найстаріших міжнародних свят - Міжнародний день дітей, або як ми звикли його називати, - Міжнародний день захисту дітей. Рішення про його проведе ...

З дитиною на море - готуємося до поїздки заздалегідь!

15/03/2016
Мабуть, найулюбленіший вид відпочинку у дітей - це відпочинок на морі. Погодьтеся, ходіння по екскурсіях, відвідування музеїв навряд чи викличуть особливий інтерес у малюків, адже це стає цікавим вже в більш усвідомленому віці. А ось відпочинок на морі стане для дитини і розвагою, і чудовим способом оздоровитися.

Небулайзер на сторожі вашого здоров'я!

Давайте розберемося, що ж із себе представляє небулайзер і як його використовувати для отримання ефективного результату.

Дорогі одесити та гості нашого міста, щасливі мами й татусі!

У даному розділі ми зібрали корисну інформацію не тільки для клієнтів компанії Baby Service, а й просто для люблячих батьків.

Дізнайтеся більше про послугу прокату дитячих товарів і про те, як провести час в Одесі з дітками.

Ваш Baby Service!