укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

ЗМІНЮЄМО РЕЖИМ РОБОТИ

Дорогі друзі! Хочемо поділитися з вами своїми міркуваннями щодо доцільності роботи офісу прокату за чітким графіком.

Ось ми, наприклад: офіційно знаходимося в офісі з понеділка по п'ятницю з 10 до 19:00, тому що це заявлений нами робочий час і ми повинні його дотримуватися.

А неофіційно - працюємо часом і з 9:00, і в суботу, і в неділю, тому що так буває необхідним для наших клієнтів.

І при цьому, що найважливіше, всі зустрічі в офісі у 99.9% випадків відбуваються після попереднього узгодження телефоном.

 

Ось ми й подумали, а чи потрібен він взагалі, цей чіткий графік?

 

Погодьтеся, останній рік вніс незворотні корективи у звичний перебіг життя людства та усталені звички.

Ми навчилися і вже звикли автоматизувати свої замовлення: все шукати/вирішувати/домовлятися онлайн. Потрапити до лікаря – краще так, щоб за записом; здійснити покупки – в інтернеті; пройти навчання – онлайн-курси; почитати книгу – електронний варіант; і навіть поїсти – з доставкою додому.

Мало хто зараз уже має бажання їхати до якоїсь організації для того, щоб просто щось дізнатися. Та й навіщо? Якщо можна спочатку зателефонувати або написати і не витрачати свій час на зайві пересування)

А в нашій сфері тим більше, адже прямуючи до нас за якимось конкретним товаром, краще попередньо уточнити його наявність.

 

От і отримуємо, що "карантинне" звання точки видачі плавно перетікає і в посткарантинне життя.

 

Так що ми вирішили протестувати новий режим роботи і з 1 червня 2021 року зможемо бачитися з вами в офісі на запит, тобто з попереднім погодженням.