укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Де розміститися в Одесі з дитиною?

Збираючись з дітьми на відпочинок до Одеси, як і в будь-яке інше місто, слід заздалегідь визначитися з житлом.

Благо, зараз, в епоху інтернету це зробити легко і просто. Служба з прокату дитячих товарів Baby Service Одеса пропонує вам розглянути деякі варіанти проживання в Одесі з дитиною.

Насамперед, необхідно обрати один з варіантів житла: це може бути готель, база відпочинку або зйомна квартира (або ж квартира родичів/друзів, якщо ви плануєте поїздку в гості :)

Все залежить від суми, якою ви володієте, і від вимог, які ставите перед своїм потенційним місцем проживання.

Якщо вам до душі звичне проживання в квартирі, то зняти її в Одесі подобово можна відразу на місці, адже вже на вокзалі вас зустрінуть з табличками "Здам квартиру біля моря" і таких пропозицій буде маса:)

Однак збираючись на відпочинок з дитиною, про це все ж краще подбати заздалегідь, адже ваша крихітка навряд чи оцінить поїздки по всьому місту з метою огляду і вибору квартири замість того, щоб як слід відпочити з дороги. А зробити це можна на сайтах з подібними пропозиціями: www.dobovo.com, miete.com.ua, odessa.vlasne.ua, odesa.oneday.ua, day.lun.ua, doba.ua та ін.

З приводу вартості такого проживання - в липні-серпні, як правило, відбувається підвищення цін, що пов'язано зі збільшенням попиту. Однак, пропозицій багато і у вас завжди буде вибір: зупинитися в дорогих апартаментах в центрі міста або ж зняти житло в більш віддаленому мікрорайоні.

В Одесі більше 300 пропозицій відпочинку в готелі, тому якщо вам до душі таке проживання, вибрати буде з чого. Переконатися в цьому ви можете, оглянувши пропозиції на популярних сайтах: www.booking.com, www.hotels .com, hotels24.ua та ін.

Пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними готелями Одеси для сімейного відпочинку з дітьми і їх розташуванням на карті міста:

А на сайті www.bazi-otdiha.com.ua представлені різні варіанти баз відпочинку як в Одесі, так і на популярних курортах області: Затока, Кароліно-Бугаз; Сергіївка; Санжейка та ін.

 


Обирайте вид житла відповідно до своїх уподобань та побажань, а про товари для ваших діток подбаємо ми. Дитячі коляски, ліжечка, манежі та інші якісні товари для відпочинку свого малюка ви знайдете в нашому каталозі.