укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

День міста в Одесі

Щорічно 2 вересня Одеса традиційно відзначає свій День Народження. У 2016 році Одесі-мамі виповнюється вже 222 роки, адже засновано місто був в 1794 році, хоча історія міста бере початок ще задовго до цієї дати ... але це вже зовсім інша Історія) А ми поговоримо про те, як Одеса планує відзначати свій свято в цьому році.

Святкування починається ще 1 вересня з параду колясок "Майбутнє Одеси", який пройде під девізом "Діти цифрової ери".  Стартує парад о 16:00 від Воронцовського дворца і пройде по Приморському бульвару до Міської ради, біля якого буде нагородження учасників і переможців. Після нагородження всіх бажаючих чекає концертна програма, в якій візьмуть участь професійні артисти та аматорські колективи.

А о 20:00 біля колонади Вороцовского палацу жителі і гості міста зможуть спостерігати цікаву концертну програму, в ході якої прозвучать популярні твори світової опери, саундтреки до улюблених фільмів і естрадні хіти в симфонічних аранжуваннях. І все це під супровід відеопроекцій з кадрами з фільмів, світлового шоу і тематичного відеоряду.

Офіційна ж церемонія святкування відбудеться 2 вересня, відкриття якої відбудеться о 10:00 біля пам'ятника Дюку де Рішельє. Далі планується покладання квітів до пам'ятників засновникам міста. В цей же день відбудеться відкриття пам'ятника градоначальнику Григорію Маразлі (о 11:00) та нових імен на Алеї зірок (о 12:00).

Святкові концерти пройдуть у всіх районах міста, а головний концерт відбудеться на Потьомкінських сходах - там очікується виступ зірок української та світової естради. Святкування завершиться феєрверком. Початок концерту плануется на 19: 00, феєрверк - традиційно о 22:00.

А щовечора з 2 по 4 вересня обов'язково знайдіть час на те, щоб прогулятися по центру нашого міста і поспостерігати за унікальним інтерактивним світловим шоу - фестивалем світла під назвою Odessa Light Fest. За допомогою новітніх технологій 2D і 3D графіки, ілюмінації, мультимедійних технологій, архітектурного освітлення і художніх інсталяцій талановиті художники змінять місто до невпізнання. Під час фестивалю центральні будівлі та історичні пам'ятки міста перетворяться в художньо-світлові об'єкти, даруючи незабутні враження жителям і гостям міста.

Не пропустіть День Народження Мами ... Одеси-мами:)

Ваш Baby Service Одеса