укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Небулайзер на сторожі вашого здоров'я!

Давайте розберемося, що ж із себе представляє небулайзер і як його використовувати для отримання ефективного результату.

Всі ми знаємо, що при лікуванні різних захворювань дихальної системи дуже хороший ефект дають інгаляції. Достатньо лише згадати, як наші мами і бабусі змушували нас сидіти над каструлькою з вареною картоплею, накрившись ковдрою :)

Більш професійні інгалятори виглядають інакше, хоча у деяких видів той же принцип дії: ліки нагріваються і потрапляють в дихальну систему у вигляді пари. Цей вид інгаляторів називається паровим. Крім цього є ще небулайзери. Небулайзерна терапія вважається більш ефективною, ніж використання парових інгаляторів, оскільки при нагріванні і тим більше кип'ятінні корисні властивості багатьох лікарських препаратів губляться.

У небулайзері лікарський розчин розпорошується до аерозолю, розмір часток якого відповідає потребам лікування респіраторних захворювань, включаючи захворювання нижніх дихальних шляхів. Такий спосіб подачі речовини забезпечує оптимальну доставку ліків в дихальні шляхи.

В нашій службі прокату представлений компресорний небулайзер Microneb, який генерує аерозоль з частками розміром 2,61 мкм в середньому.

Переваги небулайзерної терапії за допомогою компресорних інгаляторів:

  • можливість застосування в будь-якому віці, так як немає необхідності в чіткій координації між вдихом хворого і вивільненням лікарського препарату, а також синхронізації з тими чи іншими рухами рук (натисканням на балончик, утриманням порошкового дозуючого інгалятора та ін.), що особливо важливо для дітей, пацієнтів літнього віку, а також при важкому приступі бронхіальної астми;
  • можливість подачі пацієнтові ліків у високих дозах;
  • відсутність пропелентів (розчинників або несучих газів), присутніх в дозуючих аерозольних інгаляторах;
  • комфортність для пацієнта: небулайзер дозволяє домогтися клінічного ефекту, уникаючи при цьому таких неприємних процедур як внутрішньовенні ін'єкції. У багатьох випадках існує можливість уникнути госпіталізації;
  • такий спосіб подачі ліків дозволяє уникнути появи побічних реакцій, які в більшості своїй з'являються при застосуванні тих чи інших препаратів всередину (взяти, приміром, навіть сиропи від кашлю).

Для досягнення максимального ефекту від небулайзерного лікування необхідно дотримуватися певних правил його використання та зберігання:

1. Щоб інгаляція дійсно принесла користь, необхідно, звичайно ж, проконсультуватися з лікарем! Для процедури потрібно використовувати тільки призначені чи рекомендовані лікарем препарати. Повідомте йому, що ви могли б використовувати небулайзер і він порекомендує вам ліки.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ: самолікування може нашкодити здоров'ю вашої дитини і не може замінити призначення лікаря!

2. Протягом 1-1,5 години до і після проведення процедури слід відмовитися від прийняття їжі, а інгаляцію проводити в спокійному стані, не відволікаючись на розмови.

3. Розчини для інгаляцій повинні бути приготовлені в стерильних умовах і відповідати призначенням лікаря. При цьому не рекомендується використовувати для небулайзерів всі розчини, що містять масла, суспензії і розчини, що містять зважені частки, у тому числі відвари і настої трав, розчини теофіліну, папаверину, платифіліну, дифенгідраміну і їм подібні засоби, які не мають точок прикладання на слизовій оболонці дихальних шляхів.

4. Чітко слідувати інструкції з експлуатації небулайзера, в якій прописано основи техніки безпеки при використанні пристрою, підготовка до роботи і процедура його застосування, а також описані способи очищення та дезінфекції апарату.

Ми щиро бажаємо, щоб ви зверталися до нас тільки за веселими і цікавими "штуками". 

Але якщо раптом застуда застала вас зненацька, ви знаєте, як нас знайти . Звертайтеся, ми будемо раді допомогти!

Не хворійте!

Ваш Baby Service!