укррус

Телефони в Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

Одеський кінофестиваль

Являєтеся цінителем мистецтва кіно?

Тоді ви просто зобов'язані відвідати Одеський щорічний міжнародний кінофестиваль, який створений з метою підтримки та розвитку кінематографічного мистецтва і кіноіндустрії на території України.

У 2015-му році організатори обіцяють знову порадувати глядачів розумним і цікавим кіно. Цього року він пройде з 10 по 18 липня в кінотеатрі "Родина", і це буде вже шостий за рахунком кінофестиваль в нашому місті.

У день відкриття фестивалю центр міста перетворюється в "Одеський Голлівуд", адже біля входу в Академічний теарт музичної комедії з'являється червона доріжка, на якій жителі та гості міста спостерігають відомих особистостей, знаменитостей, зірок театру і кіно.

А Потьомкінські сходи в цьому році отримають статус "Скарба європейської кінокультури". Тут традиційно в другий день фестивалю демонструються шедеври німого кіно в супроводі симфонічного оркестру, а самі сходи перетворюються на величезний зал для спостерігачів.

У програму ОМКФ входить як конкурсна програма (міжнародна і національна), так і позаконкурсні покази і події.

У 2015-му році вперше в програму фестивалю буде включена дитяча кінопрограма. Спільно з фестивалем мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен кінофест" Одеса представляє програму "ОМКФ-дітям", в рамках якої буде показано кілька анімаційних та художніх фільмів для юних глядачів.

Карта фестивалю:

Офіційний сайт фестивалю: http://oiff.com.ua

З найкращими побажаннями, служба з прокату дитячих товарів Baby Service Одеса.