укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Корисна інформація для батьків

Дитячі лікарні і поліклініки Одеси

Куди можна звернутися за медичною допомогою з дитиною, якщо Ви перебуваєте в Одесі? Пропонуємо вам ознайомитися зі списком дитячих лікарень і поліклінік нашого міста, а також їх розташуванням на карті Одеси.

Парки Одеси

Обираючи місця для прогулянок з дітьми, в першу чергу, необхідно приділити увагу прогулянкам на свіжому повітрі, адже саме на природі дітки знайомляться з флорою, фауною і просто добре проводять час. Ідеальне місце для того, щоб випробувати на ділі прогулянкові коляски напрокат від Baby Service Одеса.

Де поїсти з дитиною в Одесі?

Служба прокату дитячих товарів Baby Service Одеса підготувала для Вас список одеських ресторанів і кафе, в яких буде цікаво провести час з дітками.

Відпочинок в Одесі - куди сходити з дитиною?

Похлюпатися в морі - велике задоволення для діток. Однак одеські розваги на цьому не закінчуються. Подивимося, куди можна сходити з дитиною в Одесі, щоб відмінно провести час і отримати масу позитивних емоцій.

Одеські пляжі, відпочинок з дітьми

Отже, коляску для прогулянок на море та інші необхідні дитячі товари ви завжди можете взяти напрокат в службі Baby Service Одеса, а тепер розглянемо, на які ж пляжі слід відправлятися в Одесі з дитиною. Опис одеських пляжів та їх розташування на карті міста:

Де розміститися в Одесі з дитиною?

Збираючись з дітьми на відпочинок до Одеси, як і в будь-яке інше місто, слід заздалегідь визначитися з житлом. Благо, зараз, в епоху інтернету це зробити легко і просто. Служба з прокату дитячих товарів Baby Service Одеса пропонує вам розглянути деякі варіанти проживання в Одесі з дитиною.

Дорогі одесити та гості нашого міста, щасливі мами й татусі!

У даному розділі ми зібрали корисну інформацію не тільки для клієнтів компанії Baby Service, а й просто для люблячих батьків.

Дізнайтеся більше про послугу прокату дитячих товарів і про те, як провести час в Одесі з дітками.

Ваш Baby Service!