укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Корисна інформація для батьків

Відпочинок в Карпатах

01/10/2019
Нещодавно влаштували собі відпустку і провели тиждень в горах. Пейзажі неймовірні, а повітря ... яке там повітря! Загалом, що тут говорити, це треба бачити і дихати) З тими, хто також, як і ми, любить наші українські Карпати або ж тільки планує своє знайомство з ними, від щирого серця ділимося особистої рекомендацією про проживання.

Чи потрібно купувати ваги для новонароджених?

18/03/2017
Хочете купити дитячі ваги? Пропонуємо вам простіше, швидке, зручне та вигідне рішення - взяти ваги напрокат!

З дитиною на море - готуємося до поїздки заздалегідь!

15/03/2016
Мабуть, найулюбленіший вид відпочинку у дітей - це відпочинок на морі. Погодьтеся, ходіння по екскурсіях, відвідування музеїв навряд чи викличуть особливий інтерес у малюків, адже це стає цікавим вже в більш усвідомленому віці. А ось відпочинок на морі стане для дитини і розвагою, і чудовим способом оздоровитися.

Небулайзер на сторожі вашого здоров'я!

Давайте розберемося, що ж із себе представляє небулайзер і як його використовувати для отримання ефективного результату.

Пологові будинки Одеси

Дорогі майбутні матусі! Пропонуємо вам ознайомитися з адресами, контактними телефонами і розташуванням на карті міста пологових будинків Одеси.

Дитячі лікарні і поліклініки Одеси

Куди можна звернутися за медичною допомогою з дитиною, якщо Ви перебуваєте в Одесі? Пропонуємо вам ознайомитися зі списком дитячих лікарень і поліклінік нашого міста, а також їх розташуванням на карті Одеси.

Парки Одеси

Обираючи місця для прогулянок з дітьми, в першу чергу, необхідно приділити увагу прогулянкам на свіжому повітрі, адже саме на природі дітки знайомляться з флорою, фауною і просто добре проводять час. Ідеальне місце для того, щоб випробувати на ділі прогулянкові коляски напрокат від Baby Service Одеса.

Де поїсти з дитиною в Одесі?

Служба прокату дитячих товарів Baby Service Одеса підготувала для Вас список одеських ресторанів і кафе, в яких буде цікаво провести час з дітками.

Відпочинок в Одесі - куди сходити з дитиною?

Похлюпатися в морі - велике задоволення для діток. Однак одеські розваги на цьому не закінчуються. Подивимося, куди можна сходити з дитиною в Одесі, щоб відмінно провести час і отримати масу позитивних емоцій.

Одеські пляжі, відпочинок з дітьми

Отже, коляску для прогулянок на море та інші необхідні дитячі товари ви завжди можете взяти напрокат в службі Baby Service Одеса, а тепер розглянемо, на які ж пляжі слід відправлятися в Одесі з дитиною. Опис одеських пляжів та їх розташування на карті міста:

Де розміститися в Одесі з дитиною?

Збираючись з дітьми на відпочинок до Одеси, як і в будь-яке інше місто, слід заздалегідь визначитися з житлом. Благо, зараз, в епоху інтернету це зробити легко і просто. Служба з прокату дитячих товарів Baby Service Одеса пропонує вам розглянути деякі варіанти проживання в Одесі з дитиною.

В Одесу з дитиною - місця для прогулянок

Якщо ви: - не належите до числа батьків, у яких одна лише думка про поїздку в інше місто з маленькою дитиною викликає недитячий страх; - чи благополучно вийшли з їх числа, зазначивши для себе всі переваги нашого сервісу з прокату дитячих товарів. Тоді ми з задоволенням пропонуємо вам зупинити свій вибір курортного міста для відпочинку з дитиною на морс ...

В подорож з дитиною

Служба з прокату дитячих товарів Baby Service Одеса впевнена в тому, що поява дитини в сім'ї - це велика радість! Однак більшість новоспечених мам і тат охоплює страх... Страх того, що з цією подією зміниться їх колишній ритм життя, що їм доведеться пожертвувати тим часом, який вони раніше присвячували один одному або самим собі.

Стан дитячих речей в прокаті

Можливо перше і головне питання, яким батьки можуть задатися при розгляді послуги з прокату дитячих товарів - це стан речей, які будуть їм запропоновані.

Прокат дитячих товарів Baby Service в Одесі

Про те, що собою являє послуга з прокату дитячих товарів і чим вона корисна, ми вже поговорили . Але чому для користування подібним сервісом слід звернутися саме в компанію Baby Service, запитаєте ви.

Про послугу "Прокат дитячих товарів"

Ви збираєтеся з малюком відправитися в подорож в інше місто, або ж, очікуєте в гості сім'ю з маленькою дитиною?:)

Дорогі одесити та гості нашого міста, щасливі мами й татусі!

У даному розділі ми зібрали корисну інформацію не тільки для клієнтів компанії Baby Service, а й просто для люблячих батьків.

Дізнайтеся більше про послугу прокату дитячих товарів і про те, як провести час в Одесі з дітками.

Ваш Baby Service!