укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Парки Одеси

Обираючи місця для прогулянок з дітьми, в першу чергу, необхідно приділити увагу прогулянкам на свіжому повітрі, адже саме на природі дітки знайомляться з флорою, фауною і просто добре проводять час. Ідеальне місце для того, щоб випробувати на ділі прогулянкові коляски напрокат від Baby Service Одеса.

 

ПАРК ШЕВЧЕНКА

Найбільшим в Одесі і улюбленим як для одеситів, так і гостей міста, є Парк ім.Т.Г.Шевченка, який знаходиться недалеко від центру міста. Розташований він над морем поруч із пляжем "Ланжерон", в якому ви зможете не тільки покупатися в морі і позагоряти на сонечку, але й прогулятися по одній з найкрасивіших набережних міста і відвідати дельфінарій "Немо". Саме звідси бере свій початок пішохідна Траса здоров'я, яка тягнеться вздовж морського узбережжя Одеси до самої Аркадії. Парк Шевченка багатий на культурні та розважальні об'єкти. Тут знаходиться одеський лунапарк з безліччю цікавих атракціонів і розваг для діток та їх батьків. У парку багато зелені і красивих алей, а найбільша споруда в ньому - стадіон "Чорноморець". 

 

ПАРК ПЕРЕМОГИ

У курортному районі Одеси "Аркадія" знаходиться мальовничий парк Перемоги, в якому свого часу знімалися багато сцен фільму "Пригоди Електроніка". Даний парк вважається одним з кращих в Одесі, особливо після своєї недавньої реконструкці. Штучний ландшафт представлений гірками, зарибленнмі ставками і островами, з'єднаними з берегом містками. Водойми обладнані фонтанами і є зоною тихого відпочинку. Поряд зі звичними соснами і кленами в парку росте безліч рідкісних видів дерев, на гілках яких нерідко можна зустріти білок.

 

 

ПАРК ГОРЬКОГО

 

Парк культури і відпочинку ім.Горького є одним з наймолодших парків Одеси. Розташувався він у Малиновському районі міста і пропонує своїм відвідувачам такі послуги, як атракціони, ігрові автомати, прокат дитячих машинок, велосипедів, картинг, тенісний корт, футбольне поле, настільний теніс. Тут знаходиться кінотеатр "Москва", безліч кафе, ну і звичайно, зелена зона (на території якої виростає більше 6 тис. Зелених насаджень - дерев і декоративних кущів).

 

 

МІСЬКИЙ САД

Міський сад знаходиться на Дерибасівській вулиці і є найстарішим громадським парком в місті. Представляє він собою красиву площу з рожевими клумбами, фонтаном, альтанкою і лавочками серед дерев-ровесників міста. На території Міського саду функціонує музичний фонтан і встановлені цікаві пам'ятники: пам'ятник "головному героєві" роману Ільфа і Петрова "12 стільців" - стільцю, на який можна сісти і закарбувати цей момент на фото :) А також пам'ятник Утьосову. Виконаний він у вигляді лавки, на якій сидить великий одесит і артист Леонід Утьосов і чекає, поки хто-небудь складе йому компанію, присівши поруч.

 

 

Одеський Ботанічний сад

 

Одеський ботанічний сад був створений в 1820 році для того, щоб перетворити степ, на якій не було жодного деревця, на квітуче місто, комфортне для життя. Площа парку становить 16 гектарів, на яких росте більше 3 тисяч видів зелених насаджень і з кожним роком їх кількість збільшується. За час свого існування сад зібрав чудову колекцію, ознайомитися з якою можна як самостійно, так і на екскурсіях, які досить часто тут проходять. Походження дерев, чагарників і квітів можна вивчити з табличок, розташованим біля них. Ботанічний сад - це чудове місце для спокійного і пізнавального сімейного відпочинку.

 

 

Збираючись на прогулянку з малюком по одеським паркам, не забудьте захопити з собою легку коляску-тростину або проуглочную коляску, які представлені в нашому каталозі дитячих колясок напрокат.

Ваш Baby Service Одеса.