укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Одеські пляжі, відпочинок з дітьми

Отже, коляску для прогулянок на море та інші необхідні дитячі товари ви завжди можете взяти напрокат в службі Baby Service Одеса, а тепер розглянемо, на які ж пляжі слід відправлятися в Одесі з дитиною. Опис одеських пляжів та їх розташування на карті міста:

 

АРКАДІЯ

Центром пляжного життя півдня України можна назвати "Аркадію", яка вважається одним з найбільш впорядкованих курортних зон Одеси. Тут представлено багато розваг як для дорослих, так і для дітей.

На відміну від інших пляжів, в "Аркадії" пологий спуск до моря. У 2014 була проведена реконструкція Аркадійської алеї, яка виконана у відповідності з сучасними тенденціями. Сьогодні центральна алея Аркадії - це велика площа з фонтанами, рухливими скульптурами і акуратними геометричними клумбами з квітами і пальмами.

Тут розташовані наймодніші нічні клуби міста, тому щовечора пляж перетворюється на центр нічного життя Одеси.

Хоча "Аркадія" і є найпопулярнішим пляжем у місті, проте і тут є свої мінуси.

Наприклад, збираючись провести час на морі з дитиною, варто врахувати, що через свою популярність пляж часто переповнений, а так як зовсім чималу частку прибережної зони займають нічні клуби і ресторани, то місця для комфортного відпочинку може і не вистачити. Також звертаємо вашу увагу на те, що в "новому" образі центральна алея Аркадії не може похвалитися достатком зелені і дерев, а значить, і тіні там небагато. Це досить велика територія, яку Вам швидше за все доведеться подолати під палючим одеським сонцем, тому не забуваємо про головні убори.

Від галасливого, сучасного і найпопулярнішого перейдемо до пляжів більш спокійним і, значить, більш розташовує до відпочинку з дітьми.

 

ЛАНЖЕРОН

Одним з найперших пляжів Одеси є пляж "Ланжерон". У 19 столітті тут розташовувалася дача одеського градоначальника та Генерал-губернатора графа Олександра Ланжерона, звідки пляж і несе свою назву. Від дачі зараз залишилася тільки арка, яка знаходиться при в'їзді. Жителі міста називають "Ланжерон" найчистішим пляжем, а по упорядкованості він анітрохи не уступає "Аркадії".

У червні 2013 року тут відбулося офіційне відкриття набережної з комплексом фонтанів, яка визнана однією з найкрасивіших набережних в Європі. Поруч з нею знаходиться парк з різноманітними деревами, в оточенні яких розташовується дитячий майданчик.

Також на території Ланжерона знаходиться єдиний в Одесі дельфінарій, вистави з дельфінами у якому не залишать байдужими не тільки дітей, а й їхніх батьків. А недалеко від пляжу розташовується Парк ім.Т.Г.Шевченка, який запам'ятовується діткам своїм лунапарк.

Уздовж пляжу розташовано все для комфортного відпочинку: від великої кількості роздягалень до медпункту. І саме звідси бере свій початок одеська пішохідна Траса здоров'я, яка вабить до себе прихильників здорового способу життя і занять спортом під відкритим небом.

 

ОТРАДА

Відразу за "Ланжероном" розташовується пляж "Отрада", на який можна потрапити не тільки пішки, але і прокотившись на єдиній в Одесі канатній дорозі з Французького бульвару, з якої відкривається шикарний вид на море і прибережну паркову зону міста. Кабінки канатної дороги розфарбовані яскравими зображеннями з мультфільмів, як старих "радянських", так і сучасних, тому діткам сподобається така подорож не тільки барвистим виглядом навколо.

"Отрада" радує своїх відвідувачів чистотою і порядком, а також багатим спектром послуг, починаючи з дитячих розваг і закінчуючи медпунктом і рятувальною станцією. На території пляжу розташований яхт-клуб Одеси, а орієнтиром для багатьох відвідувачів Отради є знаменитий Жовтий камінь.

 

ДЕЛЬФІН

За "Відрадою" знаходиться пляж "Дельфін" - невеликий і в основному піщаний. Однак іноді тут зустрічаються ділянки з галькою і кам'янистим дном в море. До моря веде полога дорога, зручна для мам з колясками.

На території пляжу є спортивні майданчики, безліч кафе і дитячі розваги, тому і він дуже популярний серед відпочиваючих.

Це досить малолюдний пляж, тому якщо ви не прихильник "галасливого" знаходження біля моря, то "Дельфін" доведеться вам до душі, оскільки спонукає до приємного і комфортного проведення часу.

 

ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ

У Київському районі Одеси на території Великого Фонтану розташовуються декілька пляжних комплексів, відомих і популярних не тільки серед одеситів, але і серед гостей міста. На 10 станції Великого фонтану - пляж "Чайка", на 12-й ст. - "Рів'єра", на 13-й ст. - "Маяк". Але найпопулярнішим серед них є пляж "Золотий берег", який знаходиться на 16-й станції.

Визначною пам'яткою його стала відкрита не так давно нова набережна - ділянка уздовж моря викладена гранітним каменем, встановлені ліхтарі, зручні красиві лавочки, є оглядовий майданчик, висаджено платани. Чим не ідеальне місце для прогулянок?

На пляжі є розваги для дітей будь-якого віку: ігровий майданчик, басейн, водні гірки та інше.

 

Ну і на додаток до вищесказаного докладаємо карту пляжів Одеси:

 

А також нагадуємо про те, що плануючи відпочинок з дитиною в Одесі, всі необхідні товари для свого малюка необов'язково возити з собою і тим самим робити ще тяжчим знаходження в дорозі. Адже можна скористатися нашим сервісом, взявши напрокат коляскуманеж, ліжечко або стульчик для годування для комфортного відпочинку. На сайті ви можете подивитися повний список пропонованих нами товарів для дітей.

З найкращими побажаннями, ваш Baby Service.