укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Де поїсти з дитиною в Одесі?

Служба прокату дитячих товарів Baby Service Одеса підготувала для Вас список одеських ресторанів і кафе, в яких буде цікаво провести час з дітками.

 

Ресторан "Піноккіо"

Відвідувачі називають його казковим дитячим містечком, яке чекає своїх гостей у Міському саду. Тут можна добре провести час з дітками різного віку. Тут завжди весело, затишно і смачно.

Адреса: вул. Гаванна, 6

Графік роботи: 9:00-23:00

Дім казки

Це сімейне кафе, в якому зможуть добре провести час маленькі гості та їхні батьки. Кафе "Будинок казки" пропонує своїм гостям спеціально розроблене дитяче, банкетне і меню для дорослих. Тут же можна провести день народження або будь-яке інше свято.

Адреса: пр-т Ак.Глушко, 11ж

Графік роботи: 10:00-22:00

Дитячий клуб "Задзеркалля"

"Задзеркалля" - ресторан для всієї родини. Опинившись тут, відразу створюється враження, що ти потрапив у казку - фасад будівлі виконаний у вигляді казкового палацу з повісті Льюїса Керолла "Аліса в Задзеркаллі". У клубі все продумано для комфортного відпочинку і діток, і їх батьків. Тут ви зможете не тільки смачно поїсти, але й цікаво провести час, так як ресторан має в своєму арсеналі масу розважальних програм, тематичних вечірок і безліч розваг для діток різного віку.

Адреса: вул. Кримська, 70/1

Графік роботи: 11:00-23:00

Сімейний ресторан "Цирк"

"Цирк" являє собою цілий розважальний комплекс з красивою територією, дитячим майданчиком з вихователями, безліччю розваг для дітей і щоденної концертною програмою. Дитячий майданчик та міні-зоопарк приводять у захват малюків і дарують їм масу позитивних емоцій!

Ресторан "Цирк" - заклад сімейного типу, в якому віртуозно готують страви одеської та європейської кухні.

Адреса: вул. 25-ї Чапаєвської Дивізії, 11/7

Графік роботи: 11:00-0:00

Pomodoro

Мережа ресторанів "Помодоро" порадує Вас бездоганною кухнею, дружньою атмосферою та якісним обслуговуванням.

Ресторани перебувають у Київському, Суворовському, Малиновському і Приморському районах міста.

У кожному з них є дитяче меню і дитячі ігрові майданчики з турботливими нянями.

Адреси: пр-т Ак.Глушко, 14/7; пр-т Шевченка, 2а; парк Горького; пр-т Маршала Жукова, 2; вул.Затонського, 32.

 

Поляна казок

Головний напрямок діяльності кафе "Поляна казок" - організація дозвілля для дітей і дорослих, а також проведення дитячих свят і днів народжень. В той час, як дорослі за приємною бесідою зможуть насолодитися смачною кухнею, їхні дітки будуть досліджувати лабіринт, відчують себе артистами на міні-сцені і повеселяться в ігровій кімнаті з анімторами.

Адреса: вул. Французький бульвар, 22

 

Дитячі кафе Одеси на карті міста:

Також пропонуємо вас ознайомитися з нашим каталогом якісних дитячих товарів, які ви можете взяти напрокат. До вашої уваги дитячі стрибуни, ходунки, гойдалки, коляски і багато іншого. Користуйтеся, не купуючи!

Ваш Baby Service Одеса.