укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

Виставка BABY EXPO 2016 м.Київ

Дорогі друзі!

Хто запланував на наступний тиждень поїздку до столиці? Радимо вам не упустити можливість ознайомитися з новинками на ринку дитячих товарів і послуг на виставці Baby Expo 2016, яка відбудеться 22-25 березня.

BABY EXPO - головна виставкова подія дитячої індустрії в Україні.

Таким його вважають переважна більшість вітчизняних і зарубіжних учасників і відвідувачів.
З моменту свого виникнення Форум завоював репутацію ефективної бізнес-майданчика для розвитку міжнародного співробітництва, незамінного маркетингового інструменту і надійного засобу для збільшення продажів.

Щорічні заходи Форуму:

  • Щорічний Національний конкурс "Краща іграшка"
  • Конкурс споживчих експертиз "Краща коляска;
  • Демонстраційні покази колекцій дитячого одягу "Fashion Show"
  • Семінари та презентації учасників

На виставку варто піти хоча б просто тому, що ви гарантовано отримаєте кращі консультації по цікавлять вас товарам. Адже на виставці працюють самі класні співробітники і власники великих і маленьких компаній, які знають про свої товари все і навіть більше!

Вартість вхідного квитка 30 грн. Замовити запрошення можна на сайті організатора виставки.

Місце проведення: Київ, Міжнародний виставковий центр , павільйон № 1 Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна".

Розташування експозиції:

- Вхід №1с - Виставка дитячої моди BABY FASHION

- Вхід №1А - Виставка ігор та іграшок BABY TOYS і виставка товарів для здорового материнства і дитинства BABY&MOTHER HEALTH

А ще на виставці проводяться різні заходи, вхід на які вільний для відвідувачів.

Baby Service є постійним відвідувачем (колись були і учасниками) виставки з 2005 року. Деякі новинки відразу після виставки потрапляють до нас на тест-драйв в київський офіс. Ми із задоволенням показуємо і розповідаємо про них нашим клієнтам і гостям. Адже ніякі відео та тексти на сайтах не передають ні тактильні відчуття, ні запахи - а це, безперечно, важливо!

До зустрічі на Baby Expo 2016!