укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

З дитиною на море - готуємося до поїздки заздалегідь!

Мабуть, найулюбленіший вид відпочинку у дітей - це відпочинок на морі.
Погодьтеся, ходіння по екскурсіях, відвідування музеїв навряд чи викличуть особливий інтерес у малюків, адже це стає цікавим вже в більш усвідомленому віці. А ось відпочинок на морі стане для дитини і розвагою, і чудовим способом оздоровитися.

Якщо, звичайно, підійти до цього питання з усією серйозністю. Адже для того, щоб відпочинок на морі з дітьми був дійсно радісним і пройшов без проблем, потрібно як слід до нього підготуватися. 

Звичайно ж, першорядне завдання - вибрати місце для відпочинку.
Поговоримо зараз про те, що знаходиться зовсім поруч - про наше Чорне море. Тут нечасті шторми, практично не водяться небезпечні для людини морські тварини, вода містить мало солі, а значить, не подразнює очі. Висновок: Чорне море має для відпочинку з дитиною. А якщо говорити про прибережні міста, то перше, що спадає на думку - це звичайно ж, Одеса-мама, яка до речі в будь-який час року гостинна до своїх гостей - діток і їхніх батьків! 

Курортна зона Одеси простягнулася на десятки кілометрів по березі Чорного моря, і серед розмаїття пляжів ви обов'язково знайдете той, який максимально підійде для вашого сімейного відпочинку.

Розглянемо основні пункти в процесі планування сімейного відпочинку на морі, на які слід звернути увагу:

  • Необхідно заздалегідь продумати тривалість своєї поїздки, адже перший час (7-10 днів) може піти на акліматизацію малюка, і вже решта часу - власне на відпочинок. Тому, відправлятися на море з маленькими дітками рекомендується не менше ніж на 3 тижні.
  • Краще заздалегідь дізнатися, наскільки місце, яке ви вибрали, підходить для відпочинку з дітьми: умови проживання, відстань від місця проживання до моря, організація дитячого харчування та розваг тощо.
  • Найкращим періодом для подібної поїздки вважається так званий "оксамитовий сезон" (кінець серпня - вересень), коли сонце не таке "активне", як наприклад, в середині липня.
  • Але який місяць ви не обрали б, не забувайте про те, що пік активності сонця доводиться на час з 11:00 до 16:00. Тому відвідувати пляж слід з ранку, до 11 годин, і/або ввечері, після 16 годин. У найспекотніші години можна організувати сімейний обід в кафе і спільний відпочинок в тіні в одеських парках.
  • На пляжі необхідно захищати голову дитини світлої панамкою або банданою, а оченята - сонячними окулярами.
  • Мінімум 2-3 рази на день використовуйте сонцезахисні засоби, щоб уберегти ніжну дитячу шкіру від обгорання.
  • Пам'ятаємо про те, що при високих температурах відбувається велика втрата рідини з організму, тому на жарі слід розширити питний режим дитини за рахунок чистої негазованої води.
  • І не забудьте взяти в поїздку необхідні медикаменти - аптечку для подорожі. Найбільший страх батьків, як правило, полягає в тому, що дитина захворіє в розпал відпустки, та й ще й в незнайомому місті. Від цього ніхто не застрахований, незалежно від віку відпочиваючого. Ми ж підготували для вас перелік дитячих поліклінік і лікарень Одеси, з телефонами та адресами на карті міста. Як то кажуть, озброєний - значить, захищений!

Не бійтеся відправлятися зі своїми дітками в подорожі! Адже відпочинок піде їм тільки на користь. І не тільки їм, але і вам :)
Так що сміливо готуємося до літнього оздоровлення та отримання нових позитивних емоцій!
А ми ж в свою чергу подбаємо про комфорт вашого відпочинку з дитиною в Одесі. Перегляньте список речей, які збираєтеся взяти з собою, адже його можна значно скоротити і полегшити собі тим самим дорогу. У нас ви можете орендувати на необхідний вам термін коляску, стільчик для годування, різноманітні іграшки і не тільки.

Чекаємо ваших дзвінків і бажаємо вам провести майбутнє літо незабутньо!
Ваш Baby Service Одеса