укррус

Телефони у Одесі

  • (063) 643-84-53
  • (097) 685-65-52

 

Baby Service Одессав Google+

В Одесу з дитиною - місця для прогулянок

Якщо ви:

- не належите до числа батьків, у яких одна лише думка про поїздку в інше місто з маленькою дитиною викликає недитячий страх;

- чи благополучно вийшли з їх числа, зазначивши для себе всі переваги нашого сервісу з прокату дитячих товарів.

Тоді ми з задоволенням пропонуємо вам зупинити свій вибір курортного міста для відпочинку з дитиною на морській столиці України. На місті, яке навіть дорослі люди ласкаво називають "мамою", адже це Одеса-мама. Місто, яке приваблює своєю теплотою, красою і приємною невимушеною атмосферою.

 

Історія Одеси налічує вже понад 220 років, але це її нітрохи не старить, а навпаки, додає шарму, вишуканості і загадковості, точно так само, як витримка - хорошому вину.

Про принади і красу перлини біля моря можна говорити годинами, і всю інформацію не помістити на одній сторінці. Тому пропонуємо вам також ознайомитися зі статтями нашого сайту, де ми постаралися викласти інформацію про те, де переночувати, де смачно поїсти з дитиною під час відпочинку в Одесі з дітьми.

Одеса - курортне прибережне місто, багате на території, куди люблять приходити і дорослі, і діти.

Вибираючи місця для прогулянок з дітьми, в першу чергу, необхідно приділити увагу прогулянкам на свіжому повітрі, адже саме на природі дітки знайомляться з флорою, фауною і просто добре проводять час. Таке проведення часу безсумнівно розвиває їх кругозір, позитивно впливає на стан здоров'я і покращує настрій.

Де в межах великого міста можна відшукати оазис природи і свіжого повітря? Звичайно, в парках і скверах, яких в Одесі достатньо.

Ознайомитися з повним списком парків і їх розташуванням на карті міста ви можете в нашій окремій статті "Парки Одеси".

Одеса - це морський курорт нашої країни, тому безсумнівно сюди приїжджають на море. Такий відпочинок принесе зміцнення сил і позитивні емоції не тільки дітям, але й їхнім батькам.

Курортна зона Одеси простягнулася на десятки кілометрів вздовж берега Чорного моря.

Як і будь-яке інше приморське місто, Одеса славиться своїми пляжами, яких тут предостатньо, і берегова лінія більшій частині міста являє собою, по суті, один суцільний пляж.

До найпопулярніших можна віднести такі пляжі, як Ланжерон, Відрада, Дельфін, Золотий Берег та інші.

У нашій статті "Пляжі Одеси" ми підготували для вас повний їх список і розташування на карті міста.

Як відомо, дітки люблять розваги та веселощі, і плануючи спільний відпочинок з дітьми, слід це враховувати. В Одесі з цим проблем не виникає, тому що місто багате на можливості веселого проведення часу, недарма ж зветься вона "столицею гумору і веселощів". Тут ви знайдете різні варіанти місць, куди піти з дитиною, на будь-який смак: парки атракціонів, дитячі розважальні комплекси, аквапарк, зоопарк, дельфінарій і безліч інших.

 

Сміливо продумуйте маршрут свого сімейного відпочинку в Одесі, а про товари для вашого малюка подумаємо ми!

 

Обирайте на сайті коляску для прогулянки, манеж, стільчик для годування, автокрісло та інші товари, які стануть в нагоді вашій дитині. Користуйтеся не купуючи!

 

З найкращими побажаннями, ваш Baby Service!